Často kladené dotazy

Jak rychle budu mít úpravu na e-shopu hotovou?

Doba dodání je stanovená na popisu dané služby. Doba dodání běží od momentu plného uhrazení zakoupené služby a dodání veškerých požadovaných podkladů.

Jak můžu objednat úpravu na eshopu?

Velice jednoduše! Proces objednání je snadný - v seznamu služeb si vyberte požadovanou službu a proveďte nákup tak, jako na jakémkoliv jiném e-shopu.

Jaké jsou možnosti platby?

Platební možnosti jsou platba kartou online, bankovním převodem nebo Paypal. Pokud vyberete platbu bankovním převodem, po realizaci objednávky obdržíte fakturu na uvedený e-mail.

Jakým způsobem mohu sdílet přístup do mého e-shopu?

V sekci "users" nebo "uživetelé" uvidíte žádost o udělení přístupu Digismoothie do Vašeho obchodu, stačí tuto žádost jednoduše potvrdit v administraci Vašeho účtu. Pokud Vás požádáme o ADMIN PŘÍSTUP, budeme potřebovat přístupové údaje (e-mail a heslo) admina (vlastníka) e-shopu. Doporučujeme nastavit dočasné heslo, které po dokončení našich prací můžete změnit.

Lze omezit přístup do objednávek e-shopu?

Ano, při udělování přístupu Digismoothie do Vašeho e-shopu můžete přesně zvolit do kterých částí e-shopu přístup udělujete.

Mohu se s vámi před zahájením práce spojit a popsat po telefonu?

Samozřejmě, prosím zanechte nám zprávu v kontaktním formuláři a rádi se s Vámi spojíme po telefonu a nebo prostřednictvím online meetingu.

Jsou u Vás moje osobní údaje v bezpečí?

S veškerými dodanými daty pracujeme striktně dle nastavených interních protokolů a v souladu s GDPR. Více informací naleznete na https://cz.digismoothie.com/spolecnost/ochrana-osobnich-udaju

Co hledáte?